úterý 13. února 2018

Pohádky prděním končí nebo začínají?

Vyprávěl mi pohádku před spaním, já se k němu tulila a byla to opravdu romantická chvíle.


Ráno poté
ON: "Zlato, ty jsi včera usnula při pohádce, to bylo sladký. A pak...(výbuch smíchu)"
JÁ: "A pak?" 
ON: "To ti nemůžu říct, styděla by ses." 
JÁ: "Co pak? Já se stydět nebudu."
ON: "A pak sis prdla, zrovna když jsem měl ruku na tvým zadečku. "
JÁ:  (cítila jsem, jak mi rudnou tváře, přetáhla jsem si peřinu přes hlavu a začala jsem se smát)

Vzpomněla jsem si na Sex ve městě (S01E11 Období sucha, pokud se chcete mrknout) Je to díl, kdy si Carrie uprdla před Božským a pak řeší, jestli to nějak ovlivnilo jejich sex Ano, v každém vztahu jsou občas okamžiky, kdy romantika ustoupí realitě.

Odborníci to nazývají prolomení vzájemné komfortní zóny mezi partnery, ke kterému prý dřív nebo později dojde. I když nevědomě, já to prolomila dost rychle. Tak a co teď? Existuje na to vůbec nějaká dobrá reakce? Moje kamarádka tvrdí, že o čem nevíš, to se nestalo a nejlepší je to ignorovat. Nicméně, stalo se to a stalo se to dokonce ještě několikrát, takže zatímco on si přede mnou zachovává image prince, který místo prdů vyfukuje třpytky a mýdlové bublinky s růžovým nádechem, já už jsem o level jinde. Nejhorší na tom je fakt, že dokud nespím, je to všechno pro mě naprosté tabu a radši bych umřela v křeči, než to udělat. Dokonce jít na záchod, v okamžiku, kdy je v bytě je pro mě nepředstavitelné (a to spolu v podstatě měsíc bydlíme). Řekněte mi, jak to máte vy? Kdy jste prolomili komfortní zónu? 
Máte pocit, že jakékoli podobné prolomení (především vše okolo trávení - zvracení, prdění, zvuky ze záchoda.. ) mohou negativně ovlivnit sex?


pondělí 12. února 2018

14. února

Svátek svatého Valentýna se slaví v anglosaských zemích každoročně 14. února jako svátek lásky a náklonnosti mezi intimními partnery. Wikipedie

Značka Zalo spojuje luxus s estetickým uměleckým pojetím a představuje tři série erotických pomůcek pro ženy, které mají náročné touhy. Zalo, to jsou špičkové technologie, ty nejlepší materiály a dárkové krabičky pro uložení intimních hraček i těch nejkrásnějších vzpomínek.


♥ 

https://www.zalousa.com/
Pár kousků od značky Zalo najdete na e-kondomy.cz
Zalo Rosalie Pink
Zalo Desire Violet

úterý 6. února 2018

"Třeba vás prostě vylížeme do konce..."


Dívám se na jeho hlavu mezi mými stehny a vteřinu před orgasmem mi prolítne hlavou: "Jak jsem bez toho mohla sakra žít?" 
Je mi pětadvacet a našla jsem muže svých snů, našla jsem muže, který umí lízat tak skvěle, že jsem naprosto změnila názor. Vážně jsem až do teď byla přesvědčená o tom, že dráždění jazykem není nic pro mě a v hlavě jsem měla vzpomínky na předstíraný orgasmus "aby toho už konečně nechal", na svého prvního kluka, který "to prostě nedělá, protože se mu to hnusí" a na to, jak jsem se vždycky cítila celá oslintaná a unuděná k smrti. Možná právě proto jsem od Tomáše chtěla další článek právě o orálním sexu. Taky vás zajímá, jak to vidí on?

Když se řekne orální sex, většině se na první dobrou vybaví blowjob. Bez nadsázky se dá určitě říct, že větší pozornost se všude soustředí na kouření. Jak se to chlapům líbí, jestli to ženy umí, jestli slečny polykají. Na orální sex věnovaný ženám se často hloupě zapomíná. Výsledkem je, že někteří kluci své holky prostě nelízají, jiným to zase moc nejde, další ženy raději upřednostňují něco jiného. A to je špatně.
Na rozdíl od kouření, které se stalo přirozenou součástí erotiky většiny z nás, zůstává kolem lízání stále zbytečné tabu. A troufám si říct, že na vině jsou ženy i muži.
Muži proto, že se často chovají jako sobci. Nechat si to od holek pořádně udělat pusou, to jo. Ale namáhat vlastní jazyk a udělat holce pořádně (a především dlouze) dobře, to bývá často problém. Nechce se nám, hledáme výmluvy, prostě to neděláme. Pokud ale tohle chlapovi vadí, měl by se zamyslet nad vlastním pokrytectvím. Jsme líní? Nechutná nám to? Nevoní? Bláznovství. Sex je o aktivitě, je o interakci mezi oběma lidmi. Vždycky to beru tak, že minimálně polovinu toho prožitku musí tvořit potěšení druhé strany. Velká spousta holek lízání miluje a chce jej. Proto je to důležité. Vždyť co může být intimnějšího, než když nás holka pustí mezi své nohy, když nám dovolí ji ochutnat a dráždit? Co může být víc sexy, než když se holek můžeme jazykem dotýkat prostě všude? Pokud ji opravdu chceme, pokud nás opravdu přitahuje, pokud ji opravdu milujeme (bavíme-li se o vztahu), musí být lízání příjemnou „skoro-povinností.“ Ta blízkost k sexu patří, nesmíme se sebe štítit. Každému se samozřejmě líbí něco jiného, ale mně osobně je úplně jedno, jestli holce lížu kundičku, zadeček nebo třeba prsty na nohou. Prostě ji chci celou, se vším všudy.
Každá strana má ale dvě mince. Jak si chlapi dokáží říct o to, co mají v posteli rádi, ženy často mlčí. Stydí se, jsou ostýchavé, nevysloví to. Některé kluky proto nenapadne, že by o to holka měla zájem. Někdy se stane, často v počátcích vztahu, že se holka opravdu stydí kluka pustit tak blízko, takže lízání raději odmítne. Když ale po čase získá větší důvěru, musí si o to říct. Nebo aspoň nenápadně upozornit. Věřte mi, že když klukovi řeknete „Vylízej mě“ nebo „Udělej mi to pusou“, téměř jistě se na vás nadrženě vrhne. Musíte mu dát prostě vědět, že o to stojíte a že to chcete, protože je to příjemné, protože je to boží a protože to k tomu sakra patří. A to je jenom počátek komunikace. Mluvte dál, navádějte nás, řekněte nám, co se vám líbí. Někteří chlapi nedokáží najít klitoris a zbytečně olizují vchod, zatímco je zrod orgasmu několik centimetrů výše. Jiní aplikují monotónní pohyby nebo vydrží pár vteřin, jako by to snad mělo stačit. Je třeba najít společný rytmus a pomoct si, vždyť cíl máme stejný. Pokud vám těsně po orgasmu už není příjemné, když vás jazykem dráždíme, řekněte to. Pokud chcete, ať při lízání zapojíme prsty, navádějte nás. Jinak si nemůžete stěžovat, že nám to nejde a že to neumíme. Každá jste jiná, každá preferujete jiné tempo, jinou techniku, jinou dobu. Pokud mlčíte, šlapete si po vlastním štěstím. A když se nám to povede, pochvalte nás, vzdychejte hlasitě, povzbuzujte, nebojte se projevit orgasmus nahlas. To je ta správná motivační odměna.
Nestyďte se, pusťte nás tam. Chutnáte nám, líbíte se nám, je úplně jedno, jestli jste dokonale vyholené, nebo jste to dva týdny nestihly. Neřešíme tvar ani vzhled, garantuji vám, že v ten moment je sexy úplně každá kundička. S velkými či malými pysky, zarostlá či vyholená. Že vám přijde, že jste moc vlhké? Okey, vždyť to je pro chlapa radost. Že naopak nejste vlhké vůbec? Nevadí, od toho máme sliny a jazyk. Pokud si to samy chcete užít, musíte se nám oddat. A pak už se nějak sladíme.
Pokud jste ale v posteli s někým, komu chybí základy slušnosti a sexuální empatie, jsou asi předchozí rady zbytečné. V takovém případě nezbývá než doporučit vyměnit partnera. Anebo zvolit nekompromisní taktiku – „Nechceš mě lízat? Fajn, taky tě nebudu kouřit.“ Zbavme se konečně těch pitomých klišé, že sex je primárně pánskou záležitostí, kdy si muži užijí a ženy občas, někdy, když mají štěstí. Ne. Sex je pro oba, jinak je něco špatně. Pokud si chlapi někdy potřebují jen tak ulevit a holky je za pět minut vykouří až do konce, stejně tak si o stejný postup může říct žena. Zvednout sukni a nechat se jazykem dlouze dráždit. Udělat se, poděkovat, dát si pusu a rozejít se. Nic na tom není, situace je úplně stejná.
V ideálním případě to má být zábava pro oba. Když orální sex baví oba partnery, je užitek o to větší. Pak to může dopadnout tak, že se partneři vlastně předhánějí, kdo to tomu druhému udělá pusou první. A tak to má být. Mít radost z toho, že si to druhá strana užívá. A vlastní požitek dostat třeba jako odměnu.
Zbývá tak zjednodušená rada – otevřeme se. Buďme nápaditější, upřímnější a méně ostýchaví. Tím se všechno usnadní. Rozumím tomu, že existuje spousta holek, které upřednostní vnitřní dráždění před lízáním. To ale neznamená, že nám nemáte dát šanci to zkusit. Třeba se nám to povede, třeba objevíme techniku, kterou si taky užijete. Třeba vás prostě vylížeme do konce. A i kdyby ne, i to, že nám to dovolíte, že budeme mít možnost vás mít pro sebe úplně celou, je podstatný psychický zážitek. Který pomůže oběma.
Lízání nebo kouření, je to jedno. Obojí má v rámci orálního sexu zcela rovnoprávné postavení. A všichni bychom se podle toho měli chovat.


pondělí 5. února 2018

Anální sex část II.


Když jsem zažila svůj první orgasmus při análním sexu, zatmělo se mi před očima a uvědomila jsem si, že anální sex je ve skutečnosti perfektní, jen záleží na tom, jaký je. Druhou část povídání bych chtěla věnovat strachu z bolesti, který doprovází téma análního sexu a může být důvodem, proč se mu někdo raději vyhýbá. Nebudu říkat, že anální sex nebolí, protože sama jsem se několikrát přesvědčila, že to není tak úplně pravda. Dobře udělaný anální sex nebolí, nebolí, pokud se umíte uvolnit, umíte rozlišit bolest a tlak, důvěřujete tomu, kdo vám ho dělá a líbí se vám to, co dělá. A naštěstí těchto pár věcí můžete ovlivnit hned několika způsoby.

Zvykni si na to, jaký je to pocit 
Dráždění análního otvoru, zasouvání prstů a různých hraček. Cesta k perfektnímu análnímu sexu se podle mně skrývá v masturbaci! Moje první a za celou dobu i nejlepší anální hračka byly růžové kuličky Triple, které jsem kupovala na eshopu Růžový slon (momentálně jsou za 299,- Kč). Díky třem koncům s různými průměry můžete dráždění kombinovat a kuličky pozvolna anální otvor roztahují. (A ano, kdo čte blog pravidelně, jsou to ty kuličky, které mi záhadně zmizely ze sprchového koutu a ne, dodnes se nenašly ☺). Najdete je TADY 
Poznat, jaký je to pocit, mít něco v análním otvoru a projíždět tím sem a tam, pomáhá uvědomit si, jak je to příjemné a rozlišit tlak a případnou bolest. Později pak můžeš zapojit do svých hrátek další pomůcky, jako jsou třeba anální kolíky nebo dilda a přizvat k sobě partnera. 


Uvolni se 
Všude se píše, že anální otvor neprodukuje žádnou lubrikaci, ale nejsem si tím tak úplně jistá (schválně mi napište do komentářů, kdo s tím má zkušenost). V okamžiku, kdy jsem opravdu hodně vzrušená, mám zadeček připravený na zasouvání čehokoli dovnitř - uvolněné svaly a vlhký anální otvor. Masáž, dráždění, pozvolné roztahování a olej, to jsou věci, bez kterých bych už anál zažít nechtěla a díky kterým si ho užiješ i ty. Pořiď si kvalitní lubrikační gel nebo olej a nechej se hýčkat. Za sebe můžu doporučit: kokosový olej, Glide4you a Mister B FIST Extreme, naopak nemám dobrou zkušenost s čímkoli z drogerie, se značkami Durex, Primeros a Lona. Pozor dávej při kombinaci hračka X olej a nesahej po dráždivých, hřejivých gelech. Na trhu najdeš také řadu produktů, které jsou určené přímo pro znecitlivění análního otvoru. Sama jsem vyzkoušela znecitlivující sprej od Eros, který příjemně chladí, ale určitě tě nespasí, pokud nebudeš připravená. 


Experimentuj
Anální sex neznamená polohu na čtyřech a pohyb sem a tam. Stejně jako u klasiky je tady prostor pro zkoušení různých poloh a pro hledání té, která ti bude vyhovovat a pro zkoušení tempa i pohybů. Do ničeho se nemusíš nutit, dělat něco "na sílu" a nedej bože si nechat vsugerovat, že "to musíš vydržet". S prvním partnerem jsem si myslela, že ho má prostě tak velkého, že mě to musí bolet a místo toho, abych hledala způsoby, jak to může být lepší, jsem se smířila s tím, že takhle má anální sex nejspíš vypadat. Jaké příjemné zjištění přišlo o pár let později? Nemá to chybu! 
čtvrtek 4. ledna 2018

Anální sex část I.


Původně jsem dnešní příspěvek pojmenovala "Jak dělat anál a neposrat se z toho", ale nakonec mi to přišlo trošku přes čáru, i když by tenhle název přesně popsal obsah toho, o čem se chystám psát. Je to už pár let, kdy mi můj kamarád (po několika drincích) sdělil, že se mu při análním sexu stalo něco, co svojí přítelkyni nikdy nemůže říct. "Vytáhl jsem ho a měl jsem na něm rajče," říkal a napůl se smál. "Jak jako rajče?" zvedla jsem obočí. "Prostě slupku z rajčete!" Oba jsme se začali smát jako šílení, ale pravda je taková, že to v tu chvíli asi až tak vtipné nebylo a na místě jeho partnerky bych byla taky ráda za jeho mlčení. Taky mojí kamarádce se stal zážitek, který těžko vydýchávala. Tenkrát se opili, vrhli se neplánovaně na anální sex a její poměrně nová láska z toho vyvázla ve stavu, kdy byli rádi, že mají sprchu a pračku. Pokud vás to uklidní, tenhle "po*raný příběh" měl happy end a kamarádka zjistila, že jí ten kluk asi doopravdy miluje. Není to tak dávno, co mi se smíchem říkala, že se aspoň pak nebála vzít ho o pár let později k porodu. Většinou prostě anální sex doprovází dvě překážky a zároveň důvody, proč ho radši vůbec nedělat a to je bolest a strach.
 Svůj první anální sex jsem zažila někdy v sedmnácti a bylo to peklo. Zakousnutá do polštáře jsem si opakovala, že ho miluju a přísahala jsem si tenkrát, že už to v životě dělat nebudu. Bolelo to šíleně. Svůj slib jsem samozřejmě nedodržela a k análnímu sexu jsem se vracela. Ze začátku to bylo plné obav, strachu a zároveň chuti překonávat se a zjistit, jak na to. Moje anální minulost obsahuje několik nepovedených pokusů, kdy jsem to vzdala v půlce i anální trhlinu, kterou jsem průběžně léčila snad tři roky. Zároveň vám ale anální sex může přinést spoustu perfektních věcí - neskutečný orgasmus a pocit, že zešílíte slastí, zvlášť když se do vás udělá.

Takže obě dvě "holčičí překážky" se dají poměrně snadno odstranit a dneska se podíváme na jednu z nich, kterou je panická hrůza, že se stane nějaká trapná nehoda. Návod jak se zbavit strachu obsahuje jenom jedno slovo - klystýr. Já bych v životě anální sex bez klystýru nedělala, protože si myslím, že by mi to právě tenhle strach celé pokazil a nedokázala bych se vůbec uvolnit. Buď si můžete koupit nějakou sadu, kterou seženete v lékárně nebo pokud chcete něco lákavějšího, mrkněte do sexshopu. Já tuhle sadu měla doma, ale nakonec vyhrává nejspíš moje lenost a klystýr dělám normálně sprchou. A ne, nebojím se, že to přeženu a prasknou mi střeva, protože už poznám bezpečně, kdy je to ideální a vlastně ani na začátku jsem se toho nebála. Možná si pamatujete klystýr jako zážitek z nemocnice, který ve vás nechal tak akorát pocit studu a vzpomínky na nepříjemné křeče, ale za sebe můžu říct, že to s tím nemá vůbec nic společného.

Můj návod zní:
1) odšroubujte hlavici sprchy (dejte hlavně pryč těsnění)
2) nastavte příjemnou teplotu (akorát)
3) nastavte malý proud vody (aby voda spíš tekla)
4) přiložte k análnímu otvoru
5) nechte vodu téct dovnitř

Konec hadice sprchy nikam nestrkáte (!), to znamená, že na ní nemusíte dávat lubrikant. Prostě ji jen dáte na začátek tak, aby se voda dostala dovnitř, jen dejte pozor a pokud je konec ostrý radši to nepokoušejte. Množství si vyzkoušejte pozvolna, ale ke klystýru se běžně používají třeba dva litry vody, takže půl litr vás nezabije. Pak chvíli počkáte a hurá na očistu. Klystýr je fajn dělat s předstihem, ne že se chystáte na anál a deset minut před schůzkou si nalijete do střev litr vody. Voda se pak může dostávat ven ještě nějakou chvíli, takže tak hodinku je ideální mít na to klid a prostor. Můj návod není určitě úplně odborný a je to čistě klystýr před análním sexem (není to nic co by mělo nějaké blahodárné účinky na zdraví). Po správně udělaném klystýru vám zkrátka žádná nehoda nehrozí, i když než si na pocit "mít něco v análu" zvyknete, může vám to tak připadat. No a právě na to, jak se zbavit divného pocitu a hlavně strachu z bolesti se mrkneme příště.

úterý 2. ledna 2018

Papa 2017


Konec roku mám už tradičně spojený s rozmýšlením, vzpomínáním a bilancováním a první lednové dny jsou pro mě spíš lehce depresivní. Letos mě to semlelo ještě trochu víc, nejspíš z toho důvodu, že uplynulý rok byl pro mě neskutečně náročný a plný těžkých rozhodnutí a výzev a ani Silvestr se neobešel bez dramatického průběhu. Kdybych měla vybrat jedno slovo, které by vystihlo můj rok 2017, bylo by to slovo EMOCE,a když nad tím tak přemýšlím, stálo to za to! 
Mějte nový rok plný skvělých zážitků! 
V. 


Kde lišky dávají dobrou noc - nejčtenější povídka Tokidoki unicorn massager wand - nejlepší hračka"Pomoc, má ho malýho!" - největší diskuze